Laptop Yedek Parça

Kullanmakta olduğunuz Laptoplar için gerekli olan tüm yedek parça çeşitleri Teknik Servis bünyesinde sürekli bulunmaktadır. Şarj Adaptör çeşitleri Batarya çeşitleri Lcd ve Led Ekran çeşitleri Hdd - Harddisk çeşitleri Laptop Klavye çeşitleri Laptop Ram Bellek çeşitleri Laptop Anakart çeşitleri Kasa kapak menteşe çeşitleri Laptop Cpu Fan çeşitleri Ekran Kartı çeşitleri ve aradığınız her yedek parça firmamız stoklarında bulunmaktadır.

Laptop Yedek Parça

Laptop Şarj Adaptör çeşitleri

Orjinal Laptop Şarj Adaptörü kullanmaya özen gösteriniz, Bilgisayar servisimizden Orjinal Şarj adaptörleri temin edebilirsiniz.

Notebook ve Laptoplarınızda hasarlı, arızalı ve sorunlu Şarj aletini kullanmayınız. Hatalı adaptörlerin anakartları bozacağını muhakkaktır. tam verimli çalışmayan gerekli voltajları veremeyen Şarj Cihazı anakartları zorlamakta yormaktadır, zorlanan anakart çok kısa sürelerde arızalara geçmektedir. bu yazılarımız yan sanayi fason ürünler içinde geçerlidir. Voltaj ve amperleri birçok Laptopa göre düzenlenmiş olan bu adaptörlerde Laptopların ihtiyacı olan voltaj ve amperleri verememektedir, teknik servisimize bu kalitesiz adaptörlerle ilgili her gün mağdur olmuş kullanıcılar gelmektedir.

Asus Dell Hp Toshiba Sony Vaio Acer Msi Lenovo Dotron Packard Bell Samsung markaları başta olmak üzere tüm markaların Şarj adaptörleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Laptop Şarj Adaptör satışı

Lcd ve Led Ekran Laptop ve Notebook için

Teknik Servisimizde Laptop Lcd ve Led ekranlar 15. dakikada takılmaktadır. Teknik Servisimizde kullanılan ekranlar 100% Orjinal ekranlar olup iki yıl garantilidir.

Ankarada birçok servis repairli ekranlar, yani yenilenmiş tamir görmüş olan ekranlar takılmakta olup bu ekranlarda sözde garantili olarak takılmaktadır. Teknik servisimizde takılan ekranlar markanıza özel olan Orjinal ekranlar olup, üreticini vermiş olduğu iki yıllık garanti kapsamında takılmaktadır.

Asus Hp Dell Toshiba Sony Vaio Acer Lenovo Msi markaları başta olmak üzere tüm markaların Led ve Lcd ekran, Monütörler servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Laptop Lcd ve Led Ekran değişimi

Batarya Pil Laptop ve Notebooklar için

Türkiyede ve yurtdışında satılan Notebook ve Laptopların bataryalarını teknik servisimizde bula bilirsiniz. Marka ve modelini elemanlarımıza söyleyerek stok durumunu sorunuz. Bulunamayan bataryaları teminde etmekteyiz.

Asus Dell Toshiba Sony Vaio Acer Msi Hp Lenovo gibi markalar başta olmak üzere tüm markaların Batarya, Pilleri servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Laptop Batarya Pil

Hdd Harddisk Laptop ve Bigisayarlar için

Bilgisayar ve Laptopların Harddiskleri Teknik servisimizde 15 dakika gibi sürelerde takılmaktadır, istenmesi durumundada gerekli olan Windows ve diyer programlarda yüklenmektedir.

Hdd Harddisk Laptop ve Bigisayarlar için

Klavye Laptop ve Notebooklar için

Notebook ve Laptopların Türkçe ve İngilizce Klavyeleri bulunmaktadır. Teknik servisimizde klavyeler on dakikada takılmaktadır. Piyasada yan sanayi dediğimiz uydurma olan klavyeler bulunmaktadır bu klavyeler bir iki ay gibi çok kısa sürelerde üzerindeki yazılar silinmekte ve sizlere çok daha fasla maliyetli olmaktadır. Orjinal klavyeyle fason klavye arasındaki fiyat farkıda zaten çok fazla değildir.

Asus Hp Dell Toshiba Msi Sony Vaio Acer Lenovo Dotron Packard Bell Samsung markaları başta olmak üzere tüm markaların Türkçe ve ingilizce Klavyeleri servisimizde sürekli bulunmaktadır

Klavye Laptop ve Notebooklar için

Anakart Laptop ve Notebooklar için

Notebook Laptop ve Pc Bilgisayarların anakartları Teknik servisimizde bulunmaktadır, Ayrıca Anakartlarında tamirini yapmaktayız.

Anakart Laptop ve Notebooklar için

Asus Dell Toshiba Sony Vaio Acer LG Lenovo Samsung Dotron Packard Bell markaları başta olmak üzere tüm markaların Anakart ve Ekran kartları servisimizde sürekli bulunmaktadır.

Soğutucu Fan (CPU FAN ) Laptop ve Notebooklar için

Bilgisayar, Notebook veya Laptoplarınız çok kısa sürelerde ısınıyor veya kendiliğinden kapanıyor, veya resetmi atıyor buna benzer sorunların genelde sebebi Soğutucu fan grubunun tam olarak görevini yapamamasından kaynaklanmakta olup, Firmamızda Fan değişimi ve Fan temizliğini yaptırarak bu sorunları halletmiş olursunuz. Teknik servisimizde bütün markaların fanları bulunmaktadır.

Soğutucu Fan (CPU FAN ) Laptop ve Notebooklar için

Asus Dell Toshiba Hp Msi Dotron Packard Bell Sony Vaio Acer LG Lenovo Samsung markaları başta olmak üzere tüm markaların Soğutucu Fan grupları servisimizde sürekli bulunmaktadır.