Laptop Lcd ve Led Ekran

LED Ekran değişimi; Teknik servisimize tüm marka ve model Notebook Laptopların LCD ve LED ekranlarının değişimi ve tamiri yapılmaktadır.

Ücretsiz arıza tespiti

Acer Asus Dell Hp Lenovo Toshiba ve diyer marka, Notebook ve Laptopların Led, Lcd panel değişimi ve tamiri konusunda bir problem ile karşılaştığınızda teknik servisimizde uzman ekibimiz ile 20 dk değişimi yapılamaktadır, Sizlere bir telefon kadar yakınız. Ekran sorunlarında genelde kırılma, çatlama, mürekkep dökülmesi gibi, görüntünün 2 ye 4 e 6 ya veya 8 e bölünmesi, ekranının beyazlaması veya tamamen kararması, pixel oluşumları ve kazalar sonucunda ekranınızda veya monitörünüzde kalıcı ve görsel yönden sizi rahatsız edecek istenmeyen hatalar oluşabilir.

Laptop Lcd ve Led ekran değişimi

Laptop Led ve Lcd panel tamiri konusunda size birçok firmanın yardımcı olamaz çünkü Lcd panellerin modelleri çok fasla olmasından dolayı nerdeyse firmaların hiç biri aşırı maliyetli olamazından dolayı stok tutamamaktadırlar.

Laptop Lcd ve Led panel değişimi

Ekran ebatları; 8.9 / 10.0 / 10.1 / 10.2 / 11.6 /12,1 / 13.3 / 14.0 / 14.1 / 15.0 / 15.4 / 15,6 / 16 / 17,3 / 17,3 / 18.4 inç ekranlar ve diğer ebatlar.

Laptop Led ve Lcd ekranlarının orijinal olmasına dikkat ediniz. Başka bir marka ve ya uyumsuz olan ekranlar göz sağlığınızı ciddi anlamda bozmaktadır. Yanlış takılmış ekranlardan dolayı daha sonraki kullanımlarda gözlerimizin alışamamasından dolayı bir çok kullanıcı bilgisayarını değiştirmektedir.

Şunu unutmayınız ki bildiğimiz bilgisayar tamircileri Notebook ve Laptop tamirinden anlamazlar anlıyorum diyenler, Laptop tamiri yapan firmalarla anlaşarak müşteriden aldıkları bilgisayarları bu firmalara götürerek arcılık yapmaktadırlar.

Laptop Led panel değişimi konusunda teknik servisimizde 2 yıl garantili olarak değişimi yapılmaktadır.

Notebook'larımızda kullanılan Led ve Lcd ekranlar Teknolojini gelişimiyle her geçen gün darbelere karşı sağlamlaştırmaktır. Ama bazen bu darbelerden de nasibimizi alıyoruz ve Laptop ve Notebooklarımızın ekranları kırılabiliyor veya doğal süreçten dolayı arızalanıyor. Ankara Bilgisayar servisimizde Tüm markaların Led ve Lcd ekranları 20 dk. Takılmaktadır.