Dell Servisi Ankara

Ankara Dell Servisi olarak uzun yıllardır sizlere Ankara Dell Bilgisayar Servisi ve Dell Laptop Servisi olarak Ankara Dell Notebook Servisi hizmet vermeye devam etmekteyiz, Firmamızdan ayrıca Dell Şarj adaptörü, Dell Batarya, Dell Laptop Yedek parça çeşitleri Dell Teknik Servisimizde bulunmaktadır. Dell Notebook tamiri ve Dell Laptop tamiri ihtiyaçlarınızda sizleri Dell Servisi Ankara Firmamıza bekliyoruz.

Ankara Dell Servisi olarak Dell bilgisayarların özellik ve donanımlarını çok iyi bilen Dell teknisyenleri kullanıcıların şikâyetlerine çözüm bulmak için çabalıyor. Ankara Dell Servisi istediğiniz her an ulaşıma geçebileceğiniz bir adres olacaktır.

Ücretsiz arıza tespiti

Bilgisayarınızdan ses gelmemesi, açılmaması, fan çalışmaması, adaptör hasarları, ekran görüntüsünün net olmaması, çeşitli sesler gelmesi, Ekranın harddisk ram anakart ekran kartı usb klavye gibi donanımların çalışmaması, virüs bulaşması, işlemci yanması, düşmelerden dolayı ekranda meydana gelen bir hasar ve daha oluşabilecek her türlü sorunda Ankara Dell Tamir Servisi sizlere kaliteli ve güvenli hizmet anlayışı ile çözüm buluyor.

Ankara Dell servisi bilgisayarların tamiri esnasında gerekebilecek her türlü yedek parçayı da bünyesinde bulundurduğundan sorunların çözümü için uzun süreler beklemenize gerek kalmayacaktır. Onarım sırasında kullanılacak Dell Şarj Adaptörü, Dell Batarya, Dell Anakart, Dell Ekran Kartı, Dell Hdd, Dell Ram, Dell Lcd Led Ekran gibi yedek parçalar orijinal Dell parçaları olduğundan bilgisayarınız ile uyumu konusunda herhangi bir sorun oluşmayacaktır. Ankara Dell servis bilgisayarınızın gereksinim duyduğu güncelleme ve bakım işlemelerini gerçekleştirerek bilgisayarınızın daha kullanışla olmasını sağlayacaktır.

Dell Bigisayar Tamir Servisi

Dell ürettiği Laptop bilgisayarlar kaliteleri ve rahat kullanışları ile beğeni toplayarak kullanıcı sayısını her geçen gün arttırmaya devam etmektedir. Teknoloji dünyası sürekli kendini yenileyen, var olan ürünlerin bir üst modellerini, var olan programların bir üst sürümlerini üreten bir duruma gelmiş bulunuyor. Bilgisayarlarda bu teknoloji dünyasının en önemli parçalarından biridir. Dell bu dünyaya sürekli yeni özelliklerle donattığı bilgisayarlar sunarak bu pazarın sürekli dinamik kalmasına katkı sağlıyor.

Dell Laptop Tamir Servisi

Üretilen her şey belli bir müddet sonra yıpranmaya başlıyor. Bunu bilen Dell firması ürettiği Notebookların ne kadar kaliteli olursa olsun çeşitli sorunlardan dolayı bakım ve onarıma gereksinim duyacağını biliyor. Bu yüzden Dell servisleri çeşitli yerlerde müşterilere daha iyi hizmet verebilmek için çalışıyor.

Dell Laptop Yedek Parçaları

Dell Laptop Yedek Parçaları

Dell batarya kullanımı nasıl olmalı?

Dell laptop ve notebook'larda kullanılan bataryayı daha performanslı ve uzun ömürlü nasıl kullanırız sorusuna kısaca cevap vermek gerekirse kesinlikle Dell laptop bataryayı laptoptan çıkarmayınız, birçok kullanıcının lazım olduğunda takması şarj adaptörüyle kullanırken bataryayı çıkarması yanlış bir uygulamadır.

Bataryayı laptoptan hiç çıkarmadan ayda dört veya beş sefer kullanım esnasında şarj adaptörünü çekerek % 5 veya % 10 a kadar bataryanın şarjını bitirdikten sonra tekrar şarj etmemiz bataryanın ömrünü ve performansının çok daha iyi olmasına sağlayacaktır.

Dell Ekran kartı niye arıza yapar?

Aslında bu sorun sadece Dell laptop ve notebook'larda olmamakta diğer tüm markalarında Dell, Hp, Dell, Toshiba, Sony vaio, Fujitsu gibi markalarında ortak sorunudur.

Peki ekran kartı niye bozulur, niye yanar, birinci nedenlerin başında Laptop ve bilgisayarlarımızın kapasitesinin üstünde kullanmak ve yormaktır, 2. neden ise bakımlarının yapılmaması, 3 neden bilhassa laptop ve notebooklarda oyun oynanması başlıca nedenleri bunlardır. Yukarıda yazılı olanlardan çıkan sonuç ekran kartının zorlanması yani aşırı ısınmasından dolayı bozulmasıdır. Ankara Dell servisi olarak sizlere tavsiyemiz bilgisayarınızın kapasitesini ve özelliklerini bilmeniz ve bu özelliklere göre kullanmanızdır.

Dell Şarj adaptörünün önemi?

Maalesef servisimize tamir için gelen Dell laptop ve notebookların şarj adaptörlerine baktığımızda yarısı fason yani yan sanayi adaptörler bu Dell Şarj adaptörü laptopa gerekli voltajı ve amperi veremeyerek ileriki bir zamanda laptopta bir çok arızalara neden olmaktadır, diğer yarısı ise adaptörlerin çok kötü kullanılması, kablosunun kopması, yırtılması, bantlanması, adaptör açılarak müdahale edilmesi gibi yanlış uygulamaları görmekteyiz, yan sanayi ve kurcalanmış olan adaptör laptopa gerekli voltajı ve amperi veremediğinden laptop çalışırken zorlanmakta ve daha sonrasında hiç beklemediğimiz bir zamanda arızalanmaktadır.

Orjinal ve sağlam bir Dell Şarj Adaptörün avantajları nelerdir dediğimizde sırasıyla

1. performansı ve daha hızlı çalışan bir laptop demektir.

2. uzun ömürlü ve performanslı bir batarya demektir, Anakartın sağlam kalması demektir.

Tags: Ankara Dell Servisi > Dell Laptop Servisi > Dell Notebook Servisi > Dell Bilgisayar servisi > Çankaya Dell Servisi > Çayyolu > Yenimahalle > Çukurambar > Balgat Dell Servisi > Dikmen Dell Servisi > Öveçler Dell Servisi > Sincan Dell Servisi > İncek > Kızılay Dell Servisi > Eryaman > Etimesgut > Bahçelievler > Batıkent Dell Servisi > Gölbaşı Dell Servisi ve Ankara'nın tüm semtlerine hizmet vermekteyiz.